Hoewel terreurgroep Hamas Nederland (nog) niet heeft bezet, zoals in mei 1940 de nazi’s Nederland bezetten, werkt de propaganda van deze islamitische terreurgroep alsof dit wel het geval is. Nadat in oktober 2023 de oorlog tussen Hamas en Israël uitbrak, als gevolg van de aanval op Israël door het duivelse Hamas, wordt onze bevolking via de Nederlandse media dagelijks getrakteerd op cijfers van ontelbare Gazaanse burgerdoden en ander ellendig nieuws van dezelfde bron. Het is onbegrijpelijk dat de Nederlandse Mainstream Media (MSM) dit demonische nepnieuws klakkeloos overnemen, vrijwillig en niet eens gedwongen, terwijl zonneklaar is dat Hamas erop uit is de publieke opinie zo te beïnvloeden dat de Europese bevolking Israël zal haten. Als recent schokkend voorbeeld dient de onjuiste berichtgeving van de Verenigde Naties (VN) dat Israël 40.000 (!) Gazaanse babies zou willen vermoorden, welk nepnieuws klakkeloos door de Britse publieke omroep, BBC, werd overgenomen. Het doet denken aan de propagandamachine van de nazi’s in Duitsland, die in Hitler-Duitsland succesvol het zaadje van Jodenhaat plantte. Om die reden mijd ik afbeeldingen in de media van ‘lijdende’ Gazanen. Wie zegt dat ze niet gemanipuleerd zijn door Hamas? Ik wil hierdoor in geen geval worden besmet.
De strategie van het duivelse Hamas werkt, gezien de dagelijkse demonstaties op Hollandse pleinen en universiteiten, waarbij de deelnemers ervan schreeuwend uiting geven aan hun haat tegen Israël. Maar ook ‘nette’ organisaties, zoals Oxfam-Novib en Amnesty International zijn gevoelig voor de propaganda van Hamas, en weten honderdduizend naïeve gehersenspoelde mensen op de been te krijgen voor een manifestatie op het Malieveld, in Den Haag.
Intussen wordt de organisatie ‘Christenen voor Israël’, welke direct na het uitbreken van de oorlog tussen Hamas en Israël de zijde van Israël koos, geïntimideerd door de salafistische prediker Abou Hafs, verdachte van financiele steun aan IS, met zijn organisatie ‘ummah voor Gaza’, een verzameling van duistere islamitische figuren, met baarden, die je doen denken aan fanatici zoals Mohammed B. Tijdens een bijeenkomst van ‘Christenen voor Israël’ in de Nieuwe Kerk in het streng christelijke Zuid-Hollandse dorp Katwijk kwam het tot een treffen tussen haar bewoners en deze islamitische bedreigers van onze westerse joods-christelijke beschaving, Israël-haters.
De staat Israël is het enige beschaafde bastion in een vijandige omgeving van barbaarse buren. Barbaren, die nu dankzij de Hamas-propaganda ook in Nederland versneld voet aan de grond lijken te krijgen.